Forum Mieszkańców Milanówka Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj

Oferta pracy - Operator Pro

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mieszkańców Milanówka Strona Główna -> Kupie-Sprzedam-Zamienie-Poszukuje
Autor Wiadomość
LeasingTeam
Gość

PostWysłany: Pią 9:32, 30 Gru 2016    Temat postu: Oferta pracy - Operator Pro

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (maszyny pakujące, paletyzujące, urządzenia procesowe),
- Przezbrojenia maszyn,
- Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
- Dbałość o jakość wyrobu zgodną ze specyfikacją,
- Drobne naprawy i prace konserwacyjne,
- Dbałość o czystość na stanowisku pracy,
- Utrzymywanie wysokich standardów jakości, Monitorowanie poprawności - - Odpowiedzialność za stan powierzonych narzędzi,
- Dbałość o przestrzeganie standardów jakościowych.

Oczekiwania:
- Wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
- Gotowość do pracy w dużym zespole,
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (praca w soboty i niedziele),
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Zatrudnienie na stabilnych warunkach: umowa o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od dotychczasowego doświadczenia,
- Pakiet szkoleń z obasługi maszyn,
- Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.
Miejsce:Grodzisk Mazowiecki
Joki

Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 22:35, 02 Sty 2017    Temat postu:

W Polsce jest sporo ofert pracy jednak zarobki niestety niezbyt wysokie. Wiele osób dlatego szuka pracy u naszych zachodnich sąsiadów. Moje znajome pojechały teraz do pracy w charakterze opiekuna dla osób starszych. Sama zastanawiam się czy nie skorzystać z jednej z ich [link widoczny dla zalogowanych] ofert bo jest tam napisane dokładnie kogo szukają i dla kogo potrzebna opieka, by każdy miał szanse się określić czy da rade się daną osobą zajmować czy też nie. Myślę, że jest to fajna opcja.

Ostatnio zmieniony przez Joki dnia Pon 22:36, 02 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mieszkańców Milanówka Strona Główna -> Kupie-Sprzedam-Zamienie-Poszukuje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach